Daruj kolo, daruješ naději na lepší život!

Posted on
 • by
 • in
 • foto: koratmember / freedigitalphotos.net
  Daruj kolo! Nikoli těm, kteří potřebují špičkové závodní kolo, aby na něm vyhrávali olympijská klání, ale těm, pro které je olympijským kláním každý kilometr na kole, jež by bez pomoci druhých nikdy nezískali.

  Daruj kolo je projekt TJ Rapid Watanabe – občanského sdružení, které se věnuje podpoře cyklistiky mezi širokou veřejností. Jedním z cílů sdružení je dostat do sedel ty, kterým je cyklistika zapovězena, jelikož jim chybí to základní – kolo. Na tým Daruj kolo se obracejí nejrůznější instituce, jako jsou dětské domovy, domovy seniorů, charitativní zařízení i sociálně slabí, kterým kolo chybí, abychom jim kolo darovali.

  Na tým Daruj kolo se obrací i ti, kteří by rádi někoho kolem obdarovali, ale neví, kdo by byl ten správný a jaké kolo vybrat. Pro ty tým Daruj kolo připravuje seznam vhodných obdarovaných, pokud nemají kola k darování, tým Daruj kolo může kola nakoupit a připraví slavnostní předání. Vše samozřejmě bez nároku na jakoukoli odměnu.

  Sport znamená lepší život. Pro nás je sportem cyklistika. Ti, kterým darujeme kolo, nejen, že mohou sportovat, ale i lépe žít! Budeme rádi, když podpoříte náš projekt!
   
  Copyright (c) 2012, TJ Rapid Watanabe, designed by Bloggermint