Univerzální rotační hydraulické stříhací kleště KJI-20CB Přenosné Expander Hydraulické Multi-Kleště řízení palby 63MPa 1ks

9 351.53 Kč

11 001.80 Kč

-14 %

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

Univerzální rotační hydraulické stříhací kleště KJI-20CB Portable

Expander Hydraulické Multi-Kleště řízení palby 63MPa 1ks

Pokud máte něco jiného, pochopit, prosím, kontaktujte nás a my vám odpovíme pečlivě.

Produkt displej

Parametr :

Maximální otvor vzdálenost: ≥160mm

Jmenovitý pracovní tlak: 63MPa

Maximální střižný výkon (materiál Q235): 10 mm (ocelový plech), Φ20mm (kruhová ocel)

Smyková síla: 18 T

Expanze platnost: 5.5 T

Expanze vzdálenost: 160mm

Jmenovitý dilatační síla: ≥24KN

No-load otevření lisovací časy: ≤9 krát

No-load zavírání lisovací časy: ≤11 krát

Rukojeť síla: ≤300N

Hmotnost: 10.5 kg

Velikost cca: 740*195*175 mm

Vlastnosti:

Nástroj je integrován s ruční pumpou, žádný externí zdroj napájení je zapotřebí, vysoký a nízký tlak automatický převod, na stříhání nůž a ruční čerpadla lze otočit o 360° s navzájem, což je vhodné pro různé příležitosti a směry.Nástroj je vyroben z re-grindable nástrojové oceli.Shearable, rozšiřitelné, clampable, lehký, snadno se přenáší

Spokojenost Zákazníků:

Pokud zvolíte "prodávající způsob dopravy"(368.42 usd), pomůžeme vám zajistit přepravu po moři a doručení na vaši nejbližší přístav!

V případě přepravy po moři, po příjezdu určení přístav, kupující muset zaplatit určení přístavních poplatků (např. poplatků za manipulaci v terminálu, dokumenty, poplatky, skladovací poplatky, ect), daňové udělat, celní odbavení a vyzvednutí zboží.

Pokud si vyberete DHL / ARAMEX/ FEDEX,TNT ,UPS, ATD, pomůžeme vám zařídit zásilku prostřednictvím mezinárodní expresní a dodání přímo na vaši adresu(SLUŽBA DVEŘÍ KE dveřím)!

1)V zájmu ochrany vašich položek a vyhnout se jakékoli škody z přepravní proces, Když obdržíte balíček, Kupující by měl zkontrolovat balíčku / zboží pečlivě před podpisem převzetí zboží.

Pokud tam jsou nějaké škody, prosím, kontaktujte vaše místní ARAMEX / DHL / Fedex se zeptat stížností a reklamací, NEBO prosím, kontaktujte nás, do 24 hodin.Pak se fotografie pro poškozené stroje a balíček, okamžitě poslat zprávu na nás, my vám pomůže opravit problémy.

2)pokud máte nějaký problém, o produktu, nebo lodní dopravy, Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém.Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude dělat naše snaha vyřešit otázky.

3)A vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš obchod, Pokud jste spokojeni s naším produktem a naše serveru ,po potvrzení této objednávky, Prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězd, budeme vám "PERFEKTNÍ 5 HVĚZD",

Když jste kurz přepravní doby součástí vezměte prosím mezinárodního tranzitu v úvahu.Vaše uznání, bude nás jistější, jak rozvíjet podnikání a sloužit vám lépe.

Štítky: kleště, hy2120, krimpovací trubky, hydraulické kleště, vody hydraulické, hydraulické smykové, nástroj hydraulika, bagr joystick, hydraulické nůžky, krimpovací hydraulické

Hmotnost o 10.5 KG
Použití Komerční Výroba
Typ Hydraulické Řezné Nástroje
Poznámka Anglický Manuál
ČÍSLO VÝROBKU FL2965
Značka LZHZXY
Číslo Modelu KJI-20CB
Model KJI-20CB
Expanze síly 5.5 T
Velikost o 740*195*175 mm
Smykové síly 18T

Doručení zdarma

Můžete také rád