Sumifun 12ks Detoxikační Náplasti Toxiny Nohy Hubnutí Očista Čínské Bylinné Lékařské Omítky Tělo Lepicí Podložky Pelyněk Patch

116.34 Kč

242.38 Kč

-52 %

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

Jsme nyní vystaveni toxinů všude.Příznaky toxického přetížení patří únava, bolesti hlavy, špatný krevní oběh, chronické bolesti, slabý imunitní systém, zácpa, artritida, deprese a kožní onemocnění apod. Detox Nohy Podložky jsou nejnovější detoxikační terapii.To pomáhá zabránit hromadění toxinů v těle, čímž se podstatně snižuje šance, nemoc, nemoci a odstranění tělo škodlivých toxinů.

Složka: výrobek je vyroben z pelyňku patch,keramický prášek, citlivé na tlak lepidla, netkané textilie a uvolnění papíru.

Jak udělat nohy podložky pracovat ?

Pro stovky let, východní medicína zřejmé, toxiny cestoval směrem dolů, v těle se hromadí ve špičkách a kotníky.Oni také zřejmé, že hromadění toxinů vede k mnoha degenerativním chorobám.Například, bolestivý revmatismus a artritida jsou způsobeny kyselými toxickými tekutinami shromažďují kolem kloubů.

V reflexní masáž chodidel, nohou, jsou považovány za kanály pro mnoho životně důležitých orgánů, s více než 60 akupunkturních bodů na chodidlech našich nohou.

Nohy podložky obsahují přírodní ingredience, které stimulují tyto akupunkturní body díky kombinovanému účinku dřevo/bambus ocet, daleko-infračervené energie a emise záporných iontů.Tato stimulace výsledky v rozdělení vody a odpadu molekuly, které zdarma ucpání krevního oběhu a lymfatického systému.Čistící přirozeně začíná v chodidlech našich nohou.

Primární účinek Detox Nohy Podložky je detoxikace.Náplasti absorbují vaše toxiny po použití po celou noc.Můžete vidět, že z měnící se barvy po použití.Více špinavé vidíte pedál, tím více toxinů, které absorbuje.Po důsledně používat po dobu, stanou čistší každé ráno.To znamená, že většina toxinů v těle byly vydány již.Na rozdíl od nohy, můžete použít také tyto detoxikační polštářky na jiné části těla včetně zad, kolen, loktů atd.

Výhody Detox Nohy Podložky :

Uvolněte nežádoucí toxiny

Zvýšit vaše energetické hladiny

Snížit bolesti, bolesti, bolesti hlavy a únava

Zmírnit stres

Zlepšit váš metabolismus

Zlepšit váš krevní oběh

Zlepšit hubnutí

Naprosto diskrétní - Funguje, zatímco spíte

Jednoduché a Snadné použití

Návod k použití :

1. Platí detox patch jednu hodinu před spaním-time.

2. Omyjte a osušte nohy, nebo část těla před použitím Detox Patch.

3. Vezměte jeden lepicí list a pomalu sloupněte papír.

4. Místo na úpatí podložka na lepidlo a místo, na chodidla, nebo požadované oblasti z jiné části těla.

(Ponožky mohou být nošeny v případě potřeby)

5. Oblečení pro 5-8 hodin, vyjměte podložku.

6. Otřete povrch s mokrým ručníkem, dokud je to?s již není lepkavá.

7. Použité náplasti se objeví tmavě zeleno nebo šedavé jako absorbují toxinů a odpadních látek z vašeho těla.

8. I nadále používat každý večer, dokud zabarvení podložky odezní.

9. Při použití náplasti vykazují známky svícení, aplikujte jednou nebo dvakrát týdně na údržbu.

Štítky: tlusté nohy podložky, nohy patch, omítky, detox foot patch, nálepka detox, detox omítky, bolesti omítky, detox patch, hovězí šlachy, zdravotník omítky

Značka Sumifun
Název Položky nohy patch
Číslo Modelu detoxikační náplasti na nohy
Balíček 12KS/BOX
Původ KN(Původu)
Aplikace Nohy

Doručení zdarma

Můžete také rád