Fujifilm Instax Mini-Instantní Film Bílé Pro Mini 11 9 8 8+ 7c 7 70 90 25 50 Fotoaparát Smartphone Tiskárna Liplay SP2 1 Polariod 300

328.16 Kč

482.65 Kč

-32 %

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

FujiFilm INSTAX MINI-INSTANTNÍ FILM

1. Kompatibilní s Fujifilm Instax Mini 11 Instantní Fotoaparát A celou řadu Fujifilm Instax Mini Kamery 9 Mini 8, Mini 90, Mini 70, Mini 50S, Mini 25, Mini HELLO KITTY, a Polaroid PIC 300 Instantní Fotoaparáty na Film.Také pro Instax Share Printer SP-1 SP-1 Liplay. 2. Tento Fujifilm INSTAX mini 9 instantní filmy jsou Hi-Speed ISO 800 - S vynikající kvalitu zrna, Instax Mini Film zajistit živé barvy a přirozené tóny pleti. 3. Tyto Instax Mini Filmy jsou Velikost Kreditní Karty - 5.4 x 8.6 cm (film size) - unikátní kreditní karty velikosti filmu je snadno přenášet v kabelce nebo v peněžence a má to klasický bílý rámeček, který můžete nechat prázdné, nebo přizpůsobit s zábavné zprávy. 4. Zachyťte své okamžiky a vychutnat si obrázek hned.vše, co udělat, je Stisknout spoušť, zachytit okamžik, a dívat se na prezentaci fotografií a obrazu rozvíjet před vašima očima!

Balíček Zahrnuje

20-100 Listů Instax Mini Filmy Bílá

Dárky Zdarma

Některé dárky zdarma přijde s balíčkem, jako jsou fotografie, samolepky a tak dále.

Záznam Váš Život/Cestovní

1. Záznam dobré věci v životě, Sdílet radost s ostatními kdykoliv. 2. Vezměte své elegantní foto najít to, co chcete. 3. Vidět scenérie podél cesty, Vyzvednout fotoaparát pořizovat fotografie, Nahrávat náladu po cestě.

Bezpečnostní Opatření Při Použití

1. Neskladujte v příliš horkém prostředí, nebo v jakékoli extrémní teplotě.Fotografické a fyzikální vlastnosti filmu jsou nepříznivě ovlivněny vysokou teplotu a vlhkost, a může způsobit, inkoust, aby se rozpustil, aby se minimalizovaly tyto nežádoucí účinky, film by měl být uložen v suché, dobře větrané místo. 2. Dlouhodobé skladování.pokud chcete ukládání filmu Pro dlouhodobé to je nejlepší, aby film v chladničce (při teplotě pod 10° C).místo otevřel fólie balení do polyethylenových nebo vinylové tašky před zchlazením.Po odstranění fólie z chladničky, měli byste počkat (alespoň 12 hodin) pro to, aby se ohřála na pokojovou teplotu před otevřením.Pokud otevřete film, když je ještě zima, to může být nepříznivě ovlivněna kondenzací. (Poznámka; neskladujte v mrazáku).film teplotu v době použití rychlé, okamžité vývoj je možné při práci v teplotách mezi 41-104° tlustší vkládání filmu do kamery, To je nejlepší, měli byste vystavit ji jako brzy, jak je to možné.

Více Barevných Snímků K Dispozici

Nabízíme také různé barevné vzory s výjimkou instax mini bílé filmů, jako jsou mickey, medvídek, rilakkuma, kumamon, gudetama, černá, růžová, nebesky modrá, macaron, monochromatický, komiks, pruhy, cukroví pop, josef hvězda, vitráže, můj melodii, a tak dále.Můžete je najít z našeho obchodu.

FAQ

Vhodné pro Mini 9?

Ano, To je vhodné pro Instax Mini 9. Také je vhodný pro mini 8, mini 7s, mini 7c, mini 70, mini 90, mini 25, mini hello kitty, mini tsumtsum, smartphone tisku sp-1 a sp-2.

Vhodné pro Polariod?

Vhodné pro Polariod 300, ale ne pro Polariod 600 a Polariod 636.

Produkt Originální a kvalitní?

Ano, filmy jsou všechny originál od FujiFilm a s dobrou kvalitou.

Originální Výrobky Se Zárukou

Slibujeme, že všechny instax filmy a filmové kamery jsou originální od společnosti FujiFilm, Falešný vyrovnání deset.

Štítky: instax mini, relx vape, film vinyl, mini tiskárna, fujifilm instax mini 11 papír, fujifilm, instantní tiskárna, film fujifilm instax mini, mia film fotoaparát, fujifilm xt200

Kompatibilní 3 instax mini 26, instax mini 10, instax mini 50s, Polaroid 300
Velkoobchod Ano
Kompatibilní 2 instax mini 7c, instax mini 70, instax mini 90, instax mini 25
Původ JP(Původu)
Kompatibilní 1 instax mini 8, instax mini 8+, instax mini 9, instax mini 7s
Balíček Zahrnuje 20/40/60/100 Listy instax mini film
Číslo Modelu 20-100 listů fujifilm instax mini film bílá
Velikost Obrazu 62 X 46 mm
Jméno Instax Mini Film Bílá
Drop Loď Ano
Balíček Ano
Film velikost 86 X 54 mm
Značka fujifilm
Kompatibilní 4 instax smartphone tiskárna liplay SP-1 SP-2
Typ instax
Kompatibilní Značka Fotoaparátu fujifilm
Typ Filmu Instantní Film

Doručení zdarma

Můžete také rád