CkeyiN Supravodivé Krása Stroje Tvář Utahování LED Světlo, Vibrace EMS Omlazení Pokožky, Odstranění Vrásek Péče o Pleť Tool48

1 237.39 Kč

2 379.72 Kč

-48 %

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

SKU: MR547

Multifunkční supravodivé kosmetické přístroje, Obličejové Mezoterapie Elektroporace RF Rádio Frekvence LED Photon Face Lifting Utáhněte Odstranění Vrásek Péči o Pleť Obličeje Masér

Popis:

1."Žraločí hlavou" legendární design, kultovní matrix osnovy. Diamond-posázený design na zadní straně, je luxusní, s 8 techniky a 5 režimy pro komplexní péči o pleť.

2.Multifunkční supravodivé krásy apparatust, zaměření dovoz elektroporace, bez jehly mezoterapie, radiofrekvenční proud VYSOKOFREKVENČNÍ, mikrovlnné pulsy, a tak na tip technologie, vám umožní synchronizovat vyřešit několik let problémy, a zářící vaší kůže přírodní mladých barvu!

3.①VR:Vibrační režim

Somatosenzorické: vysoká frekvence vibrací

Princip: Masáž pokožky pomocí vysokofrekvenčních vibrací, který může pomoci kůže lépe absorbovat podstatu a další kosmetické kapaliny, a může snížit stimulace intenzita dalších funkcí, aby se pokožka pružnější. Může být použit každý den.

②LED:světelná terapie režim

Somatosenzorické: Žádný, mírně oslňující, prosím, zavřete oči při používání, povrchu elektrody by měla být více než 5 cm od kůže, a může být použit každý den.

Princip: Tím, že řídí vlnovou délku a energii světla, to vyrábí různé optické léčebné účinky na kůži, tak, aby podporovaly kůže bělení, anti-pobuřující a anti-akné účinky.

【Červené světlo 】:vlnová délka 640nm

Červená je nejvíce pronikavé barvy. Červené světlo má větší schopnost pronikat tkání než ostatní vlnové délky barevného světla, a to má vliv oteplování na kůži a sliznice. Červené světlo bude stimulovat krevní oběh, urychlit krevní oběh, zvýšení lidské buňky vitalitu, zlepšují látkovou výměnu, podporují syntézu vláken kolagenu a zvýšit pružnost pokožky a lesk.

【Fialové světlo】:vlnová délka 423nm

Fialové světlo je klidné barvu a je považována za chladnou barvu. Fialové světlo může inhibovat sekreci oleje, snížit zánět a sterilizace, odstranění akné bacily, a léčit akné a jizvy.

【Zelené světlo】:vlnová délka 531nm

Zelené světlo je nejběžnější barva v přírodě a považován za neutrální barvu. To má za následek vyrovnávání a stabilizaci, a může zlepšit pleť, vrásky, černé tečky, akné a akné způsobené únavy a psychického stresu.

【Barva světle】

To je vhodné pro lidi s různými zkrášlování kůže potřebuje. Dlouhodobé použití může zlepšit kožní problémy do určité míry.

③EMS:Micro elektrický proud režimu

Somatosenzorické: mírný dotek, kyselé a brnění

Princip: může uvolnit svalové křeče prostřednictvím elektrického proudu stimulace, zvýšení výkonu, snížení a prevenci svalové atrofie, zvýšení místní krevní oběh a svalové rekvalifikace. Použití slabého proudu ke stimulaci svalů a lymfy, smlouvu svaly, dosažení účinku snižuje otoky a zvedání a zpřísnění; to může být použit každý den.

④UP:90KHz režimu RF

Somatosenzorické:mírný akupunktura pocit, kůže topení zevnitř

Princip: využívá RF rádiové frekvence vlny přímo proniknout kůží, a když je impedance tvořena kůže je použita vysokofrekvenční vlny mohou také buňky, molekuly produkují silné rezonance rotace (v řádu milionů krát za sekundu) pro výrobu tepelné energie k dosažení kolagenu tkáně topení a tukové buňky účelem vytápění je, aby se teplota spodní vrstvy kůže stoupat okamžitě. Stimulace dermis bude vyrábět nástroj pro okamžité kolagenu utahování a stimulace kolagenu regenerace. Vysoce-energetické pulzní světlo má velmi dobré zvedání a zpřísnění účinek. Účinně zlepšit kontury obličeje; doporučuje se používat 1-2 krát týdně.

⑤RH:Rytmické mikro-elektrický masážní režim

Somatosenzorické: pocit bušení a hnětení

Princip: Přerušované, elektrický impuls je masážní funkce, která používá pulzní frekvence interval k dosažení masážní efekt masérů a podporují mikrocirkulaci; doporučuje se používat 1-2 krát týdně.

4. Doporučuje se použít po dobu 10 minut najednou, a to bude automaticky vypne po 5 minutách power-on, a pak restartovat a používat jej po dobu 5 minut automaticky vypnout.

Tyto osoby mají zakázáno používat:

1. Lidé, kteří používají lékařská zařízení.

2. Těhotné a kojící ženy.

3. Citlivé a křehké pokožky, alergická dermatitida, kožní záněty, jizvy, ekzém, spálení sluncem, boule, atd.

4. U pacientů s vrozenou srdeční vadou.

Štítky: CkeyiN, tvář produkt, emsculpt, gel masážní podložky, oxygeneo obličeje stroj, dhl, zařízení led, průmyslové kosmetické stroje, omladit někol kůže zařízení, proti stárnutí stroje

Komoditní Certifikace Kvality ce
Značka CkeyiN
Materiál Plastové
Původ KN(Původu)
Napájecí Zdroj Dobíjecí Baterie
Funkce Galvanické Ion +/-
Číslo Modelu MR547R
Výrobní proces Stroj Vyrobený
Typ Další

Doručení zdarma

Můžete také rád