3,5 mm Audio Y-Splitter Kabel 1 Žena 2 Muž Převodník, Sluchátka, Mikrofon, Kabel, Adaptér pro Sluchátka na Plochu Notebooku

49.53 Kč

99.06 Kč

-50 %

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

To je jeden 3,5 mm female jack na dva 3.5 mm samec konektory audio splitter kabel (Jeden samec konektor pro Mikrofon, druhý samec konektor pro sluchátka). S ním, můžete připojit 3,5 mm smartphone headset s vaším stolním počítači, aby se hlasové hovory, hrát hry, poslouchat hudbu, atd. Je to snadné připojit 3,5 mm sluchátka k notebooku nebo stolnímu PC, který mikrofon jack a konektor pro sluchátka jsou od sebe odděleny. Vysoce kvalitní kovový konektor vysoký výkon, odolné a spolehlivé, zajišťuje stabilní a silný přenos signálu. Kompaktní design pro maximální přenositelnost, můžete jej uložit do počítače, tašku, vezměte si ji ven a použít v případě potřeby.

Vlastnosti:

* To je jeden 3,5 mm female jack na dva 3.5 mm samec konektory audio splitter kabel (Jeden samec konektor pro Mikrofon, druhý samec konektor pro sluchátka).

* Připojte 3,5 mm smartphone headset s vaším stolním počítači, aby se hlasové hovory, hrát hry, poslouchat hudbu, atd.

* Snadné připojení 3,5 mm headset pro váš notebook nebo stolní PC, které mikrofon jack a konektor pro sluchátka jsou od sebe odděleny.

* Vysoce kvalitní kovový konektor vysoký výkon, odolné a spolehlivé, zajišťuje stabilní a silný přenos signálu.

* Kompaktní design pro maximální přenositelnost, můžete jej uložit do počítače, tašku, vezměte si ji ven a použít v případě potřeby.

Specifikace:

Typ: 3,5 mm rozdělovací kabel

Barva: Hnědá

Délka kabelu: přibl. 1 m / 3.3 ft

Hlavní položka hmotnost: přibl. 10g / 0.35 oz

Velikost balení: přibl. 9 * 7.5 * 1 cm / 3.54 * 2.95 * 0.39 v

Hmotnost balení: cca. 11g / 0.38 oz

Seznam Balíčků:

1 * 3,5 mm Audio Kabel Splitter

Štítky: splitter sz, 3, 5 mm jack rozdělovač, sluchátka kabelové vedení zařízení splitter, ušní con kabel, audio auto, fiio kabel aux, sluchátka splitter, zesilovač docooler, optický kabel pro digitální audio, jack spliter

Číslo Modelu Audio Kabel
Stínění Non-Stíněný
Typ AUX Kabely
Vnější Průměr --
Aplikace Počítač
Značka docooler
Balíček Ano
Balení Sáček
Svazek Svazek 1
Konektor AUX
Konektor B jack
Funkce NIC
Pohlaví Samice-samec

Doručení zdarma

Můžete také rád