Moblie Telefon Případě Pevného PC Anti-knock Kryt pro Apple iphone 8 7 6 6S Plus X XR XS 11 Pro Max 5 5S SE 4 4S Gadget Hackwrench

103.06 Kč

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

Moblie Telefon Případě Pevného PC Anti-knock Kryt pro Apple iphone 8 7 6 6S Plus X XR XS 11 Pro Max 5 5S SE 4 4S Gadget Hackwrench Černá Vzor Telefon Shell Anti-knock Kryt Chrání Telefon Případě

1.O Platbu

Podporujeme následující platební metody:

2.O Zásilce

A. Poštovné & Předání

Budeme mít různé programy podle charakteristik na přepravu zboží . To může dosáhnout více než 200 zemí a regionů. Slibujeme, že všechny objednávky budou vydány během čtyř dnů. Protože z různých kanálů sledovat informační displej, čas se bude lišit, poštovních balíků obvykle 1-4 dny ukázaly, že mezinárodní kurýrní obvykle 1-2 dny, pokud se setkáte s dopravní zácpy, sledování času, informační displej bude prodloužena.

A. O Celní A Tarifní

Poštovní zásilky obvykle není produkovat tarify, ale různé země celní předpisy, celní odbavení čas se bude lišit, prosím, včasné sledování informací, obraťte se na místní poště, pokud je to nutné.

Mezinárodní kurýrní obvykle produkovat tarify, prosím, pochopit místní zvyky normy, tak, aby se zabránilo celní problémy, protože výrobek vrátit nebo zničit, pokud je to nutné, poraďte se se svým místní celní odbavení společnost nebo nést informace na místní celní odbavení. Konečně, přeji vám šťastný nakupování, děkuji moc za vaši podporu.

3.Vrácení Peněz A Politiky

Protože je mezinárodní doprava, náklady a čas cena je poměrně velký, takže klademe velký důraz na kvalitu výrobků. budeme kontrolovat přísně, pokud se vám Jen v případě, že obdrželi poškozený produkt, Prosím, kontaktujte nás. Za účelem zájmy vaše,ujistěte se, zkontrolujte, zda balíček před vámi podepsat, a poslat nám fotky. budeme provádět audit v souladu se zvláštními okolnostmi produkty, které vám pomohou vyřešit tento problém, budete mít možnost vychutnat další slevy.

Pokud chcete výměnu nebo vrácení výrobku, A výrobek nemá žádné poškození, jen je třeba zaplatit zpáteční adresou, vám zašleme nový produkt, poté, co obdržíme produktu.

Děkuji vám za vaši podporu a pochopení.

4.Zpětná vazba

Pokud jste spokojeni, prosím, dejte nám 5-hvězdičkový hodnocení, bude to největší povzbuzení pro nás a pro vás vytvořit lepší služby.Veškeré úsilí, jen aby vám lepší pocit, doprovázený upřímné.Děkuji moc!!!

Štítky: elektronické přístroje 2020, dlážděná gadgets, gadget telefon, ipad, iphone gadgets, 2020 gadget, pouzdro pro iphon se roku 2020, cool gadget, gadgets pro muže technologie smart, telefon gadgets hry, air gadget

Mobilní Telefon Případech, Barva Tvrzené Sklo Black Zadní Kryt
Kompatibilní pro iphone 6.1 palcový Případě pro iphone XR 11
Spotřebované Kategorie Módní,Originální,Vlastní,Krásné,Milující
Kompatibilní Značka Apple iphone
Typ Napůl zabalené Případě
Velikost 4.7
Spotřebované Kategorie 3 etch Vysoké Top Design Originální Milující Povolání růžové swag capa
Funkce Anti-knock
Kompatibilní pro iphone 5,5 palcový Případě pro iphone 6Plus 6SPlus 7Plus 8Plus
Kompatibilní iPhone Model iPhone SE roku 2020
Kompatibilní pro iphone 5.8 palcový Případě pro iphone X XS 11Pro
Kompatibilní pro iphone 6.5 inch Případ pro iphone XS Max 11 Pro Max.
Klasifikace Typ Design,Hot Prodej,Anime,Cartoon,Chránit
Spotřebované Kategorie 1 Mobilní Telefon Případech Kryty.Mobilní Telefon Případech Shell
Klasifikace Typu Shell Stylové,Sexy,Print,Tenké,Ultra,Capa,Chránit
Značka kxdnteam
Kompatibilní pro iphone 4.0 palcový Případě pro iphone 5 5S SE
Spotřebované Kategorie 2 Krásné,Většina,Hezký,Luxry,Strylish,Zvíře,Vlastní,Pop,Originální
Kompatibilní pro iphone 4.7 palcový Případě pro iphone 6 6S 7 8
Design mramor

Doručení zdarma

Můžete také rád