MasterGrow 240X120X200cm Krytý Hydroponie Růst Stan Růst Pokojová Rostlina Rostoucí, Reflexní Mylar Non Toxické Zahradní Skleníky

7 469.00 Kč

10 669.85 Kč

-29 %

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

Pokud máte nějaký problém, pro lodní zpoždění nebo vadný produkt ,prosím, kontaktujte nás před sporu,vaše pochopení bude vysoce ocenil!

Specifikace:

Stan Velikost: 240*120*200cm

Připojení průměr Trubky: 16 mm

Trubice materiál: Hliníkové Trubky

Vnitřní podšívka materiál: 100% Reflexní Voda-důkaz Myla

FUNKCE

• Profesionální třídy - premium, volně stojící, postavena na poslední stan je ideální pro použití na všech úrovních pěstitelů; amatéři a profíci. Umožňuje rostoucí životní prostředí mají být kontrolovány a manipulovány podle potřeby; otevření, zavření nebo větrací systém pro úpravu teploty, vlhkosti, hodnoty CO2, a světelných podmínek.

• Univerzální - Vhodné pro použití se všemi rostoucí systémy; hydroponické, aeroponický a půdy založené na pěstování. Kompatibilní se všemi typy světla; Žárovky, LED, Zářivky (Standardní, CFL & T5) a HID (Halogenidové, vysokotlaké Sodíkové A Dual-oblouku).

• Premium materiál - Vnější plášť je konstruován z komerční-grade (600D), odolná proti propíchnutí, voděodolné, oxford nylon tkanina. Tento materiál je zcela netoxický, a je také plísním a ohni odolné.

• Vynikající světlo blokování - Heavy-duty materiál je zcela neprůhledné; blokuje okolní světlo od vstupu, a systém světlo z vystupujících.

• Maximální odraz - Extrémně účinný, vysoce reflexní interiér umožňuje rostlinám využít všechny dodávané světlo bez odpadu. Odolné, fade důkaz, pokročilé odraz povrch je tepelně přilepena k vnějšímu prostředí; nebude oddělit nebo zničit. Povrch je plíseň a nehořlavé, netoxické a omyvatelné.

• Premium zipy - Naše rostoucí stany použít průmyslovou sílu, nadrozměrné (#10), cívka zipy; cívky zipy jsou navrženy tak, aby křivka a jít kolem rohů, aniž by otevření / oddělení. Tyto prémie zipy vydrží po celý život, bez selhání, a zajistit si stan zůstane uzavřen, pokud chcete, je to zavřené. karty se používají k zajištění dveří v otevřené poloze pro větší pohodlí při práci.

• Dvojitá podlaha - Samostatné patro-pánev s 5" vysoký ret poskytuje druhou vrstvu ochrany proti náhodnému systém úniku nebo rozlití.

• Robustní Rám a všechny rohové podpěry jsou vyrobeny z práškově lakovaný, high-grade, high-kapacita trubkové oceli; nebude crack, jako plastové trubky/tvarovky a nebude kolaps nebo sag, jako je hliník. Odnímatelná horní kolejnice poskytují hlavou podporu pro osvětlení, zápach kontrolních a ventilačních systémů.

• Nástroj zdarma montáž - Jednotka může být kompletně smontovány během několika minut. Rám a rohové podporuje připojení dohromady bez použití nářadí, zamykání na místě s pružinou, zda-lock piny. Kolíky mohou být uvolněny rozebrat stan stejně rychle.

• Více přístupových bodů - Systém obsahuje několik svedené porty se stahováním, stahováním může být použita k utažení porty, aby se vešly odpovídající velikosti (nebo menší) příruba nebo potrubí, aby se zmenšila velikost portu pro konkrétní větrání nebo vybavení, nebo zavřít port, zcela nepoužité. Tam jsou také více obdélníkový, ok-kryté větrací okna, s integrální klapky pro ovládání světla vstupu/výstupu. Tyto svedené porty a větrací okna mohou být použity v různých kombinacích pro větrání, potrubí, trubky, rozvody, filtrační systémy nebo jiné použití.

Štítky: citizen cob, led mastergrow, dům skleníku, altán stan, qb288, gen7, zahradní zelený dům, rostou led, růst rostlin, růst stan pokoj

Typ Položky Světla Rostou
Velikost stanu 240x120x200cm
Svítidlo závěsný systém 3 ocelové tyče, závěsné a osvěžující systému
Záruka 3 roky
Číslo Modelu MG-240X120X200
Funkce grow stan
Elektrické Zásuvky 2 x 3
Konektor Materiál Robustní kovové
ventilační systém 1x8
Napájecí Zdroj AC
Další funkce Součástí zásobníku fólie
Svítidlo nosnost 80KGw
Certifikace ce
Šířka 240cm
Materiál Těla ABS
Vnější Materiál Heavy duty 1680D oxford tkanina
Je Stmívatelné No
Vnitřní Materiál 100% vysoce reflexní nepromokavé lightproof mylar
Zdroj Světla LED Žárovky
Délka 120cm
Značka MasterGrow
Napětí 85-265V

Doručení zdarma

Můžete také rád