Samozabarvovací Brýle na Čtení Muži Progresivní Multifokální Presbyopickém Anti-modré Paprsky Kovové Full Frame Černá +1.50 Gafas de lectura

257.97 Kč

343.96 Kč

-24 %

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

Samozabarvovací Brýle na Čtení Muži Progresivní Multifokální Presbyopickém Anti-modré Paprsky Kovové Full Frame Černá +1.50 Gafas de lectura

Poznámka: hodnocení Zákazníků je pro nás důležitá a vážíme si vaší reakce.Jako nový prodejce, vaše negativní zpětná vazba je velmi důležitá pro nás.Předtím, než budete psát negativní recenze, jsme upřímně doporučuji vám nejprve nás kontaktovat, pomůžeme vám vyřešit problém co nejdříve.

Co je progresivní multifokální čočky?

Progresivní čočky multifocus

Progresivní multifokální čočky znamená, že barva od spodní(viz okolí) na vrchol(viz daleko), čočky se postupně zvyšuje, a barva v horní části(viz daleko) objektivu je 0.

Protože se jedná o speciální skončil progresivní multifokální čočku, to obvykle trvá 2 až 3 dny, aby se přizpůsobily progresivní multifokální čočka.

Obvykle poprvé budete nosit progresivní multifokální čočky, bude závratě, takže to je normální.

Čočky těchto brýlí jsou hotové progresivní multifokální čočky.Titul si můžete koupit, je titul ve spodní části čočky (podívejte se blíže) a stupeň nahoře (daleko) je 0. PD (pupilární vzdálenosti) hodnota je 62±2 mm.

Než si koupíte tuto progresivní multifokální brýle, doufáme, že si můžete pečlivě zkontrolovat, zda vaše oko předpis odpovídá dioptrie pro vaše brýle.

Někteří lidé se mohou přizpůsobit tak skončil progresivní multifokální brýle.Pokud máte pocit, nepohodlí, doufáme, že se můžete, kontaktujte nás před zápisem špatné hodnocení, protože tohle je pro nás opravdu těžké, jako nový prodávajícího.vyřešíme váš problém za vás, dokud jste spokojeni!Děkuji vám za pochopení!

Štítky: polaroid brille, sklo magnet, Peugeot 2008, sklo číst, multifokální brýle na čtení metal, brill žena, samozabarvovací muži progresivní brýle, srst svetr, samozabarvovací brýle na čtení progresivní, multifokální brýle na čtení brýle

Objektivy Optické Atribut Gradient
Značka PODBÍZET
Objektiv Šířka 5,5 CM
Objektiv refrakční index 1.56
Číslo Modelu Rgls7
Povlak HMC
Pohlaví Unisex
Čočky Materiál Polykarbonát
Výška Čočka 3,5 cm
Žák vzdálenosti 62~64 mm
Čočky Barevné Transparentní
Materiál Rámu SLITINY

Doručení zdarma

Můžete také rád