1ks originální Původní Black White Gold Pro Huawei Mate9 Mate 9 Pro Přední Sklo 5.5" Digitizer Dotykový Displej LCD Vnější Panel+Nástroje

631.87 Kč

Hodnocení 

Nové

Skladem

Sdílet

Specifikace produktu :

Kvalita: 100% testování a kontrolu před odesláním.

Záruka: 6 měsíc.

Vhodné pro: Pro Mate 9 pro telefon.

Pozornost: 1. Prosím vyzkoušejte výrobek PŘED instalací produktu do vašeho telefonu. Nějaké problémy s produktem, prosím padl, kontaktujte nás. 2. Nejsme odpovědni za problémy po instalaci produktu, Někteří kupci nejsou kvalifikovaní k instalaci dílů a vždy zlomit části při instalaci. 3. Takže, nedoporučujeme non-technicial osoba k instalaci dílů do telefonu.

Upozornění:

1. Prosím, Prosím, Prosím, kontaktujte a promluvte si s námi předem, pokud máte nějaké problémy s produktem, uděláme, co bude v našich silách vyřešit problém.

2. Nemáme vítejte osob, které otevřít spor přímo, bez konzultace s námi.

3. Jsme velmi rádi, že jste udělal doprava v naší sotre. Uděláme, co bude v našich silách, aby prodive vysoce kvalitní produkt a dobré po-prodejní servis. Užijte si nakupování zde.

Štítky: redmi cc9, cc9e, cc9, huawei mate 9 pro obrazovky nahrazení originální, apexel, J20, v35, Huawei mate 20 pro obrazovku nahradit, p 9 huawei obrazovky náhradní, min smartphone

Značka LOVAIN
Číslo Modelu pro Huawei Mate 9 Pro
Typ Dotykový Displej
Displej ≥5"

Doručení zdarma

Můžete také rád